Kampanya ve İndirim Haberleri

Adios 399 TL Puanla Güney Amerika gidiş-dönüş kampanyası

  • 24 Ocak 2011

Adios kredi kartından Güney Amerika kampanyası ile Ocak ayında adios’la 399 TL değerinde puanla Brezilya, Meksika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Haiti, Jamaika, Puerto Rico ve Peru’yu keşfedin, gidiş dönüş fırsatından yararlanın.Her ne kadar 399 TL puan nasıl birikecek diye düşünsekde vardır heralde bu kadar harcama ile puan kazanan.

Kampanya Koşulları :
* Kampanya biletleri 02 Kasım 2010 – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında alınacak ve 01 – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında kullanılacak biletler için geçerlidir. Bu tarihler dışında kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
* Kampanya dahilindeki biletler Brezilya, Meksika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Haiti, jamaika, Puerto Rico, Peru biletleri için geçerlidir.
* Kampanya, sadece 444 0 444’ten 1-6 tuşlanarak ulaşılabilen Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan biletler için geçerlidir.
* Kampanyada ödeme 399 TL karşılığı olan 79.800 puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir)
* Türkiye içerisinden İstanbul’a yapılacak olan aktarmalı uçuşlar kampanyaya dahil olmayıp, İstanbul çıkışlı ve dönüşlü direkt uçuşlar ve stop yapmamak şartı ile aktarmalı uçuşlar kampanyaya dahildir.
* Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için 0,0167 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL’ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
* Kampanyaya Business Class uçuşlar dahil değildir.
* Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergiler dahildir.
* Kampanya dahilinde bir kişi en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
* Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olamadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
* Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
* Kampanya dahilinde alınacak gidiş – dönüş biletlerin normal satış fiyatı en fazla 2,000 TL değerinde olabilir. Satış fiyatı bu rakamlar üzerinde olan biletler kampanyaya dahil değildir.
* Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
* Kampanya dahilindeki biletler belirli adetlerle sınırlıdır.
* Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zamandeğiştirme, kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya bitirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ