Kampanya ve İndirim Haberleri

Adios kart ile 2015 yaz tatili harcamalarında %10 indirim fırsatı

  • 13 Temmuz 2015
Adios kart ile 2015 yaz tatili harcamalarında %10 indirim fırsatı

Yapı Kredi bankası Adios kredi kartı sahipleri kazanmaya devam ediyor. Adios ile şimdi 2015 yaz tatili harcamalarında %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Tatiliniz için aşağıda belirtilen otellerde geçerli indirimi kaçırmayın!

Kart sahipleri, tatilcilerin gözde tatil beldesi Çeşme’de, Alancha, Asma Han, Babylon Çeşme, Before Sunset, Cadde75, Dalyan Cevat’ın Yeri, Göz Lokal, Göz Lounge, Göz Oda, İmren Han Cafe, İncirliev, Kapari Bahçe, Karina Alaçatı, Köprü Bistro, Köşem Emin’in Yeri, La Capria, Marrakech, Meyhane Şerefe, Paparazzi, Roka Bahçe, Sole Mare, Şerefe Balık, Şerefe Et ve Vintage Hotel’de yüzde 10 indirimden yararlanıyor.

adios kart ile eşsiz denizi ve doğal güzellikleriyle dünyanın dört bir yanından turistleri ağırlayan Bodrum’da Divan Bodrum, Flamm, Kumquat, Moon Beach, Panorama Pasanda, Teldolap ve Zazu Lounge’da yüzde 10 indirim ayrıcalığından faydalanılıyor. Ayrıca bu indirim fırsatı Göcek’teki Sailor’s Pub’da da geçerli oluyor. Anlaşmalı mekanlar ve indirimlerle ilgili detaylı bilgiye adioscard.com.tr’den ulaşılabiliyor.

adios ile seyahat planlamak ve adios’un benzersiz fırsatlarından yararlanmak için 444 0 444’ ten ulaşılabilen Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı, aramak yeterli oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ