Advantage kart Kasım 2022 kampanyası 150₺ hediye

  • 04 Kasım 2022
Advantage kart Kasım 2022 kampanyası 150₺ hediye

Hsbc Advantage kredi kartı geleneksel kampanyasında Kasım 2022 boyunca internet ve mobil uygulamalardan yapacağınız 200₺ ve üzeri her ödemede 15 olmak üzere toplamda 150₺ nakit puan kazanacaksınız. Bu ay kampanyadan fiziki iş yerleri çıkartılmış maalesef.

Kampanya 30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Müşterilerin kampanyaya katılması için belirtilen tarihlerde “KASIM” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC kredi kartları ile yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Kazanılacak NakitPuan tutarı 150 TL ile sınırlıdır. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir. Ek kart harcamaları asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutar ve koşullarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 7 Aralık tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 4 Ocak 2023 tarihinde silinecektir. Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. Bu kampanya diğer NakitPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
1 yıl önce

Advantage advantag ını yitirmiş.her ay 60 tl fiziki işyerlerinden alıyordum.onuda ancak mavi de veya lcw kullanabiliyordum.bunada katılıp 2 harcamayı yapmıştım.kampanya mesajını tam anlayamamışım.teşekkürler nesrin hanım.kartı kapatma zamanı gelmiş.1.2 ay bekleyeyim bakalım.belki eski kampanyasına geri döner.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x