Advantage kart tatil alışverişlerinde 750 TL harcamaya 100 TL hediye

  • 03 Ağustos 2016
Advantage kart tatil alışverişlerinde 750 TL harcamaya 100 TL hediye

Advantage kredi kartı sahipleri Ağustos ayında yapacakları tatil alışverişlerinde 100 TL değerinde nakit puan kazanacak. Kampanya kapsamında turizm sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinden yapacağınız 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL, 750 TL üzeri harcamalarda 100 TL değerinde nakit puan kazanılacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • 01-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında, Turizm sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde HSBC Advantage Kredi Kartları ile toplamda tek veya taksitli 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50TL, 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL NakitPuan kampanyası geçerli olacaktır.
  • Kampanyada bir müşteri en fazla bir kez NakitPuan kazanabilecektir.
  • Kampanyaya katılım SMS kayıtlı olacaktır. Katılmak için TATİL yazıp 4477’ye SMS gönderilmelidir. Gönderilen SMS’ler HSBC BANK sisteminde kayıtlı bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında Kazanılan NakitPuanlar 2 Eylül tarihinde yüklenecek ve 2 – 18 Eylül tarihleri arasında kullanılabilecektir.
  • Müşteriler NakitPuan yüklendikten sonra SMS’le bilgilendirilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.