Advantage kart tatil harcamanıza 100 TL hediye

  • 20 Haziran 2018
Advantage kart tatil harcamanıza 100 TL hediye

Advantage kredi kartı sahipleri Haziran ayında yapacakları 1000 TL üzeri ilk tatil harcamasında 50 TL, ikinci 1000 TL ve üzeri harcamada 100 TL değerinde nakit puan kazanacak. Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Turizm sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde HSBC Kredi Kartları ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak peşin veya taksitli ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 50, ikinci 1.000 TL ve üzeri harcamaya 50, toplamda 100 TL NakitPuan hediye.
Aynı gün yapılan işlemlrden sadece biri kampanya kapsamında sayılacaktır.
Kampanya müşteri bazlıdır.
Bir müşterinin tüm kredi kartlarıyla (ek kartlar dahil) yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.
Kampanyaya katılmak için müşterilerimizin TATİL yazarak 4477’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. (Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir) HSBC Premier müşterileri kampanyaya dahil değildir.
HSBC Premier müşterilerine özel düzenlenen turizm kampanya detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz.
Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir. Yurt içi ve yurt dışı işlemleri kampanya kapsamındadır.
NakitPuan ile yapılan ödemeler/harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Hak edilen NakitPuanlar 4 Temmuz’da kart hesabına yüklenecek 18 Temmuz saat:23.59’a kadar kullanılmayan kısım 19 Temmuz tarihinde geri alınacaktır
Bir müşteri (asıl ve ek kartlar toplam) maksimum 100 TL NakitPuan kazanabilir.
Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda TatilPuan karşılığı tutar, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.
Başka bir kart kullanıcısına yapılan NakitPuan transferlerinde, transferi yapan kart kullanıcısı NakitPuan kullanmış sayılmayacaktır ve ilgili tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.
NakitPuanlar online olarak kullanılamaz. NakitPuan kullanımları, iptal ve iade işlemleri, banka kartları, şirket ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez. HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.