Hepsiburada Advantage kart 450 TL alışverişe 100 TL puan hediye

 • 30 Nisan 2016
Hepsiburada Advantage kart 450 TL alışverişe 100 TL puan hediye

Advantage kredi kartı bu ay kampanya anlamında canlanmaya başladı. Hepsiburada.com adresinden advantage kartınızla yapacağınız 450 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde nakit puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada peşin fiyatına 5 taksit kolaylığı sunuluyor.

Harcama öncesi HEPSİ yazıp 4477’ye gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları
5 Taksit kampanyası 1 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 75 TL altına taksit yapılmayacaktır. HSBC Concept için kampanyaya katılım ücretsizdir.
01 – 10 Mayıs tarihleri arasında Hepsiburada.com’da HSBC Advantage Kredi Kartları ile yapılacak tek veya taksitli 450 TL ve üzeri bedelli ürün alışverişlerinde 100 TL NakitPuan kazanılacaktır. Kampanyaya katılım SMS kayıtlı olacaktır. Katılmak için HEPSİ yazıp, 4477’ye SMS gönderilecektir. Gönderilen SMS’ler HSBC BANK sisteminde kayıtlı bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kazanılan NakitPuanlar, HSBC Advantage üye işyerlerinde, 12 – 19 Mayıs 2016 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan NakitPuanlar 20 Mayıs 2016 tarihinde silinecektir. Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda TatilPuan karşılığı tutar, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. Başka bir kart kullanıcısına yapılan NakitPuan transferlerinde, transferi yapan kart kullanıcısı NakitPuan kullanmış sayılmayacaktır ve ilgili tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır. Kazanılan NakitPuanlar harcama yapılan en son karta yüklenecektir. NakitPuan kullanımları, iptal ve iade işlemleri, banka kartları, şirket ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanya; www.Hepsiburada.com sitesinde geçerlidir. Kampanya sadece HSBC Advantage Kredi Kartlarını kapsayacaktır. Her bir Hepsiburada.com üyesi HSBC Advantage Kredi Kartı ile kampanyadan 1 (bir) defa yararlanacak ve böylece en fazla 100 TL NakitPuan kazanabilecektir. Bu Kampanya Hepsiburada.com’daki diğer indirimler, promosyonlar, herhangi bir ödül puanı ve hediye çeki vb. kazanım/kullanımları ile birleştirilemez; hem Kampanya hem bahsi geçen imkanlardan birlikte yararlanılamaz. HSBC ve Hepsibuarada.com; kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutarlar. Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. HSBC Concept için kampanyaya katılım ücretsizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. mehmet dedi ki:

  altın alımları gecerlımı kampanyada

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehmet bey altınla ilgili herhangi bir kısıtlama bildirilmemiş. Altın alımında geçerli olacaktır.

 3. ozgur dedi ki:

  Hepsiburada da word kampanyasi var1-15 mayis bu kampanya kesin mi?

 4. Anonim dedi ki:

  hsbc concept puan kazanacakmı

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Evet concept kart katılımı ücretsiz.

 6. Anonim dedi ki:

  bu kampanya bilgileri baska biruerde yok…

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kampanya başka yerde yok yakında ortaya çıkacaktır. Katılım mesajı atarsanız onay cevabı gelecektir.

 8. hay dar dedi ki:

  bu kampanyanın h.burada ve hsbc sitesinde yazısını göremedim.

 9. Emin dedi ki:

  Kampanya bilgileri Advantage’nin web sayfasında var. http://www.advantage.com.tr/faydalan/firsatlar_dunyasi.asp#!/sanal-alisveris

BİR YORUM YAZ