Asya Card ile +6 taksit kampanyası

  • 01 Şubat 2011
Asya Card ile +6 taksit kampanyası

Asya card kredi kartıyla Mart ayı sonuna kadar  elektronik alışverişlerinize anlaşmalı üye işyerlerinde, AsyaCard’a özel +6 taksit fırsatından yararlanın.Kampanya Koşulları
+6 Taksit kampanyası 01 Şubat – 31 Mart 2011 tarihleri arasında elektronik sektöründe faaliyet gösteren anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan taksitli harcamalarda geçerlidir.
Kampanya dönemi boyunca yapılan tek çekim işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında alışveriş yapan müşterilerin alışveriş sliplerinde kampanyadan faydalandıklarına dair bir mesaj yer alacaktır.
Kampanya 2-6 aralığındaki taksit sayılarında geçerli olup, +6 taksit uygulaması ile birlikte en fazla 12 taksit imkanı sağlanacaktır.
Kampanya kapsamındaki üye işyerlerinin listesi www.asyacard.com.tr ‘de yayınlanmaktadır.
Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.