Asya card paksit ile harcamalarınızı 36 taksitle ödeyin

  • 30 Mayıs 2013
Asya card paksit ile harcamalarınızı 36 taksitle ödeyin

Asya card kredi kartı sahipleri peşin alışverişlerini taksitlendirebiliyor. Asya card kampanyasında  1 – 2 Haziran 2013 tarihlerinde yapacağınız PAKSİT işlemlerinde işlem ücreti olmadan 50 TL ve üzeri tüm peşin harcamalarınızı 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Kampanya Detayları
• Kampanya 1-2 Haziran tarihlerinde geçerlidir. Kampanya sona erdikten sonraki tarihlerde yapılan Paksit işlemlerinde işlemin yapılacağı anda geçerli olan oran ve ücretler üzerinden Paksit işlemi yapılacaktır.
• Müşterilerimizin kampanyadan faydalanmak için 1-2 Haziran tarihlerinde İnternet şubesi, Çağrı merkezi ve SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
• Fatura, Vergi, SGK, Trafik Cezaları, Bağış İşlemleri v.b. işlemler ile Kuyumcu, Tekel, Eğlence, Restoran, Gıda v.b. sektörlerden yapılan harcamalar PAKSİT hizmeti kapsamı dışındadır.
• Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. uğur değirmenci dedi ki:

    kampanyaya kredi limitimiz olmasada ek limit verilerek kayıla bilir miyim?altın alımı yapmak için.

BİR YORUM YAZ