Asyacard giyim, ayakkabı, kırtasiye, aksesuar ve kozmetik alışverişlerinde +5 Taksit ve 5 Kat asya Puan

  • 03 Eylül 2010
Asyacard giyim, ayakkabı, kırtasiye, aksesuar ve kozmetik alışverişlerinde +5 Taksit ve 5 Kat asya Puan

1-30 Eylül tarihleri arasında giyim, ayakkabı, kırtasiye, aksesuar ve kozmetik alışverişlerinizi anlaşmalı üye işyerlerinden AsyaCard’ınızla yapın, hem +5 taksit hem de 5 kat AsyaPuan kazanın.Kampanya Detayları:

• Kampanya 1-30 Eylül 2010 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, kırtasiye, aksesuar, kozmetik sektörlerlerinde hizmet veren anlaşmalı üye işyerlerinden AsyaCard ile yapılan taksitli harcamalarda geçerli olup, yapılan tek çekim işlemler kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya kapsamında Bank Asya tarafından verilen standart AsyaPuan’ın 5 katı değerinde AsyaPuan geri alınma koşulu olmadan kart hamilinin kartına yüklenecektir. Üye işyerleri ile yapılan özel puan anlaşmaları bu kampanyadan hariç tutulmuştur.
• Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
• Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.