Bayram Alışverişlerinize Asyacard’dan +5 Taksit

  • 02 Kasım 2010
Bayram Alışverişlerinize Asyacard’dan +5 Taksit

1 – 21 Kasım tarihleri arasında giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve turizm hacamalarınızı anlaşmalı üye işyerlerinden AsyaCard’ınızla yapın, +5 taksit avantajından yararlanın.Kampanya Detayları:

� +5 Taksit Kampanyası 1-21 Kasım 2010 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve turizm sektörlerinde hizmet veren anlaşmalı üye işyerlerinden AsyaCard ile yapılan taksitli harcamalarda geçerli olup, yapılan tek çekim işlemler kampanyaya dahil değildir.
� Belirtilen sektörler dışında faaliyet gösteren üye işyerlerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamı dışındadır.
� +5 taksit uygulaması, 2-7 taksit seçenekleri için geçerli olup kampanya kapsamında maksimum 12 taksitli işlem yapılabilecektir.
� Kampanya kapsamındaki ye işyerlerinin listesi www.asyacard.com.tr’de yayınlanmaktadır.
� Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
� Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
� Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartların kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir donemden fazla borç gecikmesi olan kredi kart hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.