Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 axess kart kampanyası 16 – 30 Haziran 2021

  • 16 Haziran 2021
A101 axess kart kampanyası 16 – 30 Haziran 2021

A101 online alışveriş sitesinde axess kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanyaya axess mobilden 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında.

Kampanya Ayrıntıları

16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında www.A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır.
Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız Chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “A101” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ