Amazon axess kredi kartı kampanyası 500₺ hediye 1-31 Mayıs 2024

  • 03 Mayıs 2024
Amazon axess kredi kartı kampanyası 500₺ hediye 1-31 Mayıs 2024

Axess kredi kartı sahipleri amazon.com.tr üzerinden yapacakları 3 adet 1500₺ ve üzeri ödemede 500₺ chip para kazanacak. Kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilirsiniz. Amazon kampanyası 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için Juzdan veya SMS ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya kapsamında 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapılacak 1500 TL ve üzeri 3. alışverişe 500 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “AMAZON” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
  • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
  • Axess, Wings, Free, Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında 1500 TL ve üzeri 3. alışveriş ödüllendirilecektir.
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 500 TL chip-para kazanabilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Abonelik
Bildir

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mahmut
3 gün önce

Hediye ceki alinsa gecerli olurmu

Orhan yılmaz
7 dakika önce
Yanıtla  Mahmut

Bir önceki kampanya dan ben aldım geçerli idi buda olabilir

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x