Ariş axess kredi kartına özel %10 indirim kodu

  • 02 Temmuz 2017
Ariş axess kredi kartına özel %10 indirim kodu

Axess kredi kartı sahipleri Ariş mağazalarından yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya kapsamında online alışverişlerde 500 TL üzeri ödemelerde %10 indirim fırsatı sunulacak. Kampanya 1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Üstelik +2 taksitle!

Kazanılan chip-paralar 13 Ağustos 2017 tarihine kadar kampanyaya dahil Ariş mağazalarında kullanılabilecektir.

Online Alışverişlerde %10 İndirim kodu: akbank2017

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil Ariş Pırlanta mağazalarında tek çekim ve taksitli 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 200 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • www.arispirlanta.com’dan yapacağınız 499 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim sunulmaktadır. İndirimden faydalanabilmek için akbank2017 indirim kodunun kullanılması gerekmektedir. Kampanya, diğer kampanya ve indirim kuponları ile birlikte kullanılamaz. Tek bir alışverişte birden fazla kupon/kod kullanılamaz. Kampanyalı ve indirimli ürünler, evlilik alyansları, pırlantasız altın takılar, uluslararası sertifikalı taşlar kampanyaya dahil değildir. Kampanya sadece www.arispirlanta.com adresinden yapılacak online alışverişlerde geçerlidir.
  • Kazanılacak chip-paralar anlaşmalı ve kampanyaya dahil Ariş Pırlanta mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 13 Ağustos 2017’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 14 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 200 TL chip-para kazanabilir. Chip-para kampanyası kampanyaya dahil Ariş Pırlanta mağazalarında geçerlidir, online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Artı taksit kampanyası, 2 taksitli alışverişlerde +2 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, kuyum sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi iki ayı geçemez. Ticari kartlarla yapılan alışverişlerde taksitlendirme süresi dokuz ile sınırlıdır. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ