Avon axess kredi kartına özel 30 TL hediye kampanyası 1 – 26 Ekim 2018

  • 01 Ekim 2018
Avon axess kredi kartına özel 30 TL hediye kampanyası 1 – 26 Ekim 2018

Axess kredi kartınızla Avondan yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınızda 30 TL değerinde hediye chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya bu ay 1 – 26 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya axess mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
  • 1– 26 Ekim 2018 tarihleri arasında Avon’da tek sefer yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri ödemenize 30 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 4 Kasım 2018 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 5 Kasım 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil’den kampanyaya katılmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Stoksuzluk ya da ürün iadeleri nedeniyle fatura tutarının 250 TL’nin altında kalması durumunda chip-para kampanyası geçerli olmayacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.