Axess 25 TL hediye chip para Şubat 2013 kampanyası

  • 19 Şubat 2013
Axess 25 TL hediye chip para Şubat 2013 kampanyası

Axess kredi kartından 2013 Şubat ayına özel 25 TL hediye chip para kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 28 Şubat 2013 tarihine kadar akaryakıt, market ve kuyum sektörleri dışında yapacağınız toplam 750 TL alışverişe 25 TL chip-para hediye ediliyor. Kampanya katlımı için SON yazıp, 4566’ya gönderin.

Kampanya Detayları

Kampanya 19-28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
Akaryakıt, market ve kuyum hariç, Axess üye işyeri olsun olmasın, tüm sektörlerde yapacağınız toplam 750 TL alışverişinize 25 TL CP hediye edilecektir.
Kampanyadan Axess, FISH, Carrefour Axess, Axess Exi26 ve Neo asıl/ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.
25 TL chip-para kazanmak için; Akbank bireysel kredi ve banka kartlarınızla (Wings ve Free hariç) toplam 750 TL harcama yapmalısınız. Chip-para ödülü toplamda 750 TL alışveriş tutarına ulaştığınız kartınıza yüklenecektir.
Kampanya koşullarını yerine getirmeniz durumunda chip-para ödülünüz 8 Mart’ta kartınıza yüklenecektir.
Kampanyadan kazanılan ve kullanılmayan chip-para’ların son kullanım tarihi 15 Mart’tır.
Kampanya kapsamında en fazla 25 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Wings, Free ve ticari kartlar, mail-order, yurtdışında yapılan işlemler, nakit çekim ve türevi işlemler, anlık veya talimatlı fatura, vergi, fon ve sigorta ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan faydalanmanız için, Akbank sistemindeki cep telefonunuzdan SON yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir.
Kampanyaya kayıt için gönderilen SMS tutarı (KDV ve ÖİV dahil); Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,50 TL, Vodafone aboneleri için 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.