Axess a101 market kampanyası 75₺ hediye 1 – 15 Kasım 2022

  • 02 Kasım 2022
Axess a101 market kampanyası 75₺ hediye 1 – 15 Kasım 2022

Axess kredi kartı sahipleri A101 market online alışveriş sitesinden yapacakları 750₺ ve üzeri alışverişlerinde 75₺ chip para kazanacak. Kampanyaya juzdan uygulamasından 1 – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan chip para anında yüklenecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Axess’e özel 1 – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında www.A101.com.tr ‘de tek seferde yapılacak ilk 750 TL ve üzeri alışverişe 75 TL chip-para sunulmaktadır.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “A101” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya sadece www.A101.com.tr ‘den yapılacak alışverişler dahildir. A101 marketlerinden veya A101 Kapıda uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya sanal POS’tan yapılan ödemelerde geçerlidir.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarla yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 75 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x