Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess digiturk kampanyası 175 TL hediye 6 Ağustos-3 Eylül 2020

  • 06 Ağustos 2020
Axess digiturk kampanyası 175 TL hediye 6 Ağustos-3 Eylül 2020

Axess kredi kartınızla Digiturk 1 yıllık paketlere özel alımlarda 175 TL hediye chip para fırsatı sizi bekliyor. Digiturk kampanyası 6 Ağustos – 3 Eylül 2020 döneminde 1 yıllık Taraftar, Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu paketlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Promosyon Kodu Al” butonunu tıklayın ve kampanya kodunuzu alın.

Kampanya detayları:

Axess ile Digiturk çağrı merkezinden 6 Ağustos 2020 – 3 Eylül 2020 döneminde 1 yıllık Taraftar, Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu paketi alarak yeni Digiturk üyesi olanlara özel 175 TL chip-para imkanı sunulmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Promosyon Kodu Al” butonunun tıklanarak kampanya kodunun alınması gerekmektedir.

Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Alınan kodun 0212 473 73 73 no’lu Digiturk çağrı merkezine iletilmesi gerekmektedir. Alınan kodlar 1 kez kullanılabilecektir.

Axess‘e özel chip-para kampanyası, 0212 473 73 73 no’lu Digiturk çağrı merkezinden 1 yıllık Taraftar, Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu Paketı satın alan yeni Digitürk üyeliklerinde geçerlidir.

Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank Kart ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Tüzel müşteriler hariç olmak üzere, Ticari kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyaya sadece bireysel müşteriler ve şahıs şirketi sahibi müşteriler katılabilir. Tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Bank’O Card Axess kartlar kampanyaya dahil değildir.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir ve dilediğiniz Axess üye işyerinde kullanılabilir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa yararlanabilir.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Chip-para kampanyası diğer Digiturk kampanyaları ile birleştirilemez.

Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin Axess üyesi Digiturk üye işyerlerindeki Akbank POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Batman kampanyacısı dedi ki:

    75 lira alışveriş 6 tane Akbank neo kart ile toplam 40 lira veriyor şimdilik sadece Akbank mobilde gözüküyor

  2. Adanalı dedi ki:

    Axess limiti düşürmemem karşılığında 75TL puan teklifi veriyor.

BİR YORUM YAZ