Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess e-bebek kampanyası 200’e 40 TL hediye 1 – 31 Ocak 2020

  • 04 Ocak 2020
Axess e-bebek kampanyası 200’e 40 TL hediye 1 – 31 Ocak 2020

Axess kredi kartı sahipleri ebebek internet sitesinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişte 40 TL değerinde hediye chip-para kazanacak. Kampanya 1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya axess mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında ebebek mağazalarından ve ebebek.com’dan yapılacak ilk 200 TL ve üzeri alışverişe 40 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “EBEBEK” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Şubat 2020 tarihine kadar ebebek mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. dr.emx dedi ki:

    Giyim kampanyasi (7×250) ile kombo oluyor arkadaslar

BİR YORUM YAZ