Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess fatura talimatı kampanyası 100 TL hediye Ocak 2020

 • 04 Ocak 2020
Axess fatura talimatı kampanyası 100 TL hediye Ocak 2020

Axess kredi kartı sahiplerine özel otomatik fatura talimatı kampanyası kapsamında 2020 Ocak ayında vereceğiniz 1 faturada 15 TL, 3 faturada 50 TL ve 6 fatura için 100 TL değerinde chip para kazanacaksınız.

Fatura talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 3-31 Ocak 2020 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Ocak ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.

Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 4 Şubat 2020’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.

Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.

Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Ocak 2020’ye kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Bir ay içinde sadece bir fatura kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Elçi dedi ki:

  Başlık yanlış sanki

 2. Batman kampanyacısı dedi ki:

  Yularda 200 demişsin açıklamada 100 lira yazıyor

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Başlık yanlış yazılmış Batman kampanyacısı düzelttim teşekkürler.

 4. Veli dedi ki:

  Batman kampanyacısı axculisive kart hakkında bilginiz var mı

 5. Ramazan dedi ki:

  31 aralıkta 200 tl veriyordu yeni yılda 100 tl ye düştü

 6. Kemal dedi ki:

  Sayın Nesrin Özkaya bu kampanya Axess Mobil de neden görünmüyor, aynı sekilde bi önceki fatura talimatı kampanyasi da görünmedi. 8 ad. faturam var. Aylarca bekledim böyle bi kampanyayı denkgelmedi. 5-31 aralık kampanyasini tesadüfen burda gördüm Faturalarım yine bu kartta idi iptal edip yeniden talimatlandırdığım için ödül kazanamadım. Şimdi yeniden bi kampanya ve yine iptal edip yeniden vereceğim için yine olmuycak. Bu ne şanssızlık

 7. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar pegasus un 1 alana 1 bedava kampanyasından bedava kuponu olan var mı? varsa cüzi bi fiyata almak isterim

BİR YORUM YAZ