Axess fatura talimatına 100 TL hediye Ocak 2018

 • 06 Ocak 2018
Axess fatura talimatına 100 TL hediye Ocak 2018

Axess kredi kartı sahipleri verecekleri otomatik fatura talimatlarında 100 TL’ye kadar chip para kazanacak. Kampanya kapsamında 1. fatura için 15 TL, 3 fatura için 50 TL ve 6 ve fazlası için 100 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya Ocak ayı boyunca geçerli olacaktır.

 

Kampanya Ayrıntıları

Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-31 Ocak 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Kampanya müşteri bazındadır. Ocak ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.
Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Şubat’ta kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
Ödül sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerli. Kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatını iptal edip yeniden talimat verdiyseniz veya banka hesabına tanımlı fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartınızdan talimat verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan ödül kazanıp, 6 ay içinde talimatınızı iptal etmeniz durumunda chip-para geri alınır.
Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para/mil puanlarınız taahhüt sonunda geri çekilecektir.
Free ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Ocak 2018’e kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Katılım için gönderdiğiniz SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Konuyla alakasız ama Nesrin hanım bi sorum olacak Geçen yıllarda ilk defa Axess sahiplerine ilk 3 alışveriş 500 TL olduğunda 50 TL toplamda 400 TL kampanya vardı bu kampanyaya katlım için hiç axses almamak mı gerekiyor şu an kartımızı kapatsak kampanya çıktığında axsess başvursak faydalanabilirmiyiz Yardımcısı olursanız memnun olurum

 2. Anonim dedi ki:

  Bilen yok mu

 3. Anonim dedi ki:

  Hiç akses kart başvurusu yapmamış olmak gerekiyordu

 4. Anonim dedi ki:

  Şu an kart kapalı olsa Mayıs’ta çıktı kampanya faydalanamıyor muyuz Nesrin hanım

 5. Anonim dedi ki:

  Sömestr tatilinde misiniz Nesrin hanım

 6. Karabela dedi ki:

  Kampanya basladiginda hic axess kartinizin olmaması gerekiyor..Varsa kampañya döneminde kapatıp tekrar basvurursanız puan alamazsınız.

 7. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Karabela

 8. Salih kirik dedi ki:

  Otomatik Ödem talimatı veremiyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.