Axess fatura talimatına 100 TL hediye Şubat 2017

 • 10 Şubat 2017
Axess fatura talimatına 100 TL hediye Şubat 2017

Axess kredi kartı sahipleri otomatik fatura ödeme talimatlarında 100 TL’ye varan chip para kazanıyor. Kampanya kapsamında 1 fatura için 15 TL, 3 fatura için 50 TL ve 6 üzeri fatura talimatlarınız için 100 TL kazanacaksınız. Kampanya Şubat ayı boyunca geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Kasım ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.
Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 01 Mart 2017 tarihinde kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
Ödül sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerli. Kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatını iptal edip yeniden talimat verdiyseniz veya banka hesabına tanımlı fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartınızdan talimat verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
Kampanyadan ödül kazanıp, 6 ay içinde talimatınızı iptal etmeniz durumunda chip-para geri alınır.
Axess’inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 28 Şubat 2017’ye kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Katılım için gönderdiğiniz SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Emre dedi ki:

  Baslik akbank enayi ariyor olmaliydi.her faturadan her ay yaklasik %2 kesilecek!!

 2. Emre dedi ki:

  Baska fatura kampanyasi var mi guncel acaba

 3. Faruk dedi ki:

  Arkadaşlar benim tam 12 tane fatura var otomatik odemede. Yıllardır en fazla 6 lira kesiliyor. Genellikle 12 tanesi için toplam 2 lira kesiliyor aylık.

 4. Faruk dedi ki:

  Hiç düşünmeden verin talimatinizi. İki farklı kartla 6 ayda bir degistiriyorum talimatı. Süper….

 5. İBRAHİM dedi ki:

  6 FATURA VERSEN HER FATURAYA 1,5 TL KESSE AYLIK 9 SENELİK 108 TL EDER AKBANK ENAYİ ARIYOR AZ SABREDİN ADAM GİBİ KAMPANYA YAPAN CIKAR

 6. Faruk dedi ki:

  Siz kendi kendinize yorum yapıyorsunuz. Ben yaşadığımi yazıyorum. 12 fatura için en fazla 6 lira kesiliyor. Genelde 2-4 lira arasında.

 7. AY dedi ki:

  Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır, elektrik, su vb. faturalardan işlem ücreti alınmaktadır… yani kısmen haklısınız faruk ve ibrahim bey(12 fatura da elektrik ve su vb. olursa ibrahim bey haklı, ama 12 faturadan 1-2 si bu şekildeyse faruk bey haklı) bende yaşadığımı yazdım… :) saygılarla

 8. Anonim dedi ki:

  Sayın Ay :), 12 faturanın bir tanesi avea, 1 tanesi TTNet, 4 tane su, 4 tane elektrik, 2 doğalgaz. Saygılar.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.