Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess fatura talimatına 200 TL hediye 5 – 31 Aralık 2019

 • 06 Aralık 2019
Axess fatura talimatına 200 TL hediye 5 – 31 Aralık 2019

Axess kredi kartı sahipleri bu ay vecekleri 1 fatura talimatı için 10 TL, 3 talimat için 50 TL, 5 talimatta 150 TL ve 6 ve daha fazla fatura talimatı için 200 TL chip para kazanacak. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya katılımı için FATURAC yazıp 4566’ya gönderin.

Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Axess ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 5 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Axess ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 10 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 5 yeni fatura için 150 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 200 TL chip-para kazanabilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. 5 -31 Aralık tarihleri arasında kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 200 TL chip-para kazanırsınız.
 • Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Ocak 2020’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
 • Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.
 • Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
 • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
 • Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Aralık 2019’a kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Bir ay içinde sadece bir fatura kampanyasına dahil olabilirsiniz.
 • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. aykut dedi ki:

  güzel bir kampanya. değerlendirmek lazım.

 2. Yusuf. K dedi ki:

  faiz işleme durumu ne kadar yansır acaba?

 3. AY dedi ki:

  arkadaşlar Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL varsa kampanya güzel ancak diğer ödemelere %1,6 faiz (şu an Türkiye Cumhuriyetinde hükumet tarafından belirlenen en yüksek orandaki faiz oranı) hiç bulaşmayın derim…

 4. Faruk dedi ki:

  Arkadaslar, 2.2 faizle 18 tane faturama aylik ortalama 5 lira faiz yansiyor, en fazla yansidigi donem 14 lira oldu fakat 2 ay erteleme yapmistim o yuzden oldu, ayrica 6 ay sonra iptal edebiliyorsunuz, cok cazip firsat, butun masraflari cikinca 6 ayda en az 150 lira kar edersiniz…

 5. Anonim dedi ki:

  Daha önce 100 TL idi şu an 200 çok iyi cep telefonu olması şart doğalgaz ve elektrik su faturası zarar ettirir. BU SENE AXSES KURUDU ÇİFT HANE KAMPANYASI DA GELMEDİ AXSES ESKİSİ GİBİ DEĞİL AKARYAKIT YOK HEPSİNDEN TASARRUF EDİYOR GALİBA

 6. aykut dedi ki:

  bence süper kampanya. 6 ayda işletilecek faiz 25 tl yi geçmez. 170 tl temiz kar kesin kalır.doğal gaz paranızda çok yüksek gelirse, otamatik ödeme sonrası ödeme yaparsınız, bu şekilde işletilecek faizdende etkilenmessiniz. faturası olan bence kaçırmasın.

 7. Elçi dedi ki:

  Axess mobilde neden gorulmuyor

 8. dr.emx dedi ki:

  Axess kampanyani olustur kampanyasi cok iyi yanliz yetisen aliyor.. tukenmek uzere

 9. Kartkolik dedi ki:

  EKLERMISINIZ ….Yılın kampanyası axessten kampanyanı kendin oluştur 500 tl ye varan diyor ama maximum 250 tl veriyor axess mobil den oluştur ayrica neo kart kampanyaları var restoranda %10 market ve gıda da 5× 75 25 temassız 5×25 e 25 hepsi birleşebiliyor bilginize

 10. Kartkolik dedi ki:

  Axess yilin kampanyasinda Aynı sektör 1 farklı sektör iki kampanya seçilebiliyor

BİR YORUM YAZ