Axess harcama sözünüze 500 TL chip para hediye kampanyası

 • 26 Şubat 2019
Axess harcama sözünüze 500 TL chip para hediye kampanyası

Axess kredi kartı sahipleri 12 ay boyunca verecekleri harcama sözüne göre 500 TL’ye varan chip para kazanıyor. Kampanya kapsamında müşteri hizmetlerini arıyorsunuz toplamda limitiniz kadar 12 aylık toplam harcama sözü verebiliyorsunuz. Vereceğiniz tutara göre hediyeniz belirleniyor. Örneğin ben aylık 2000 TL harcama sözü verdim ve 200 TL hediye aldım.

Bu kampanya aylık kredi kartını aktif olarak kullananlar için güzel olur. Örneğin şirketinizin akaryakıt harcamalarını yapıyorsanız aylık harcama tutarınız yüksek olacaktır. Zaten axess en iyi kampanyaları sunan kart olduğu için aktif olarak kullanan müşteriler için iyi bir kampanya.

Hemen 444 25 25’i arayın, harcama sözünüzü verin, fırsatları kaçırmayın!

 • Kampanyadan Axess asıl kart sahipleri faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak için kredi kartınız ile 12 ay boyunca harcama sözü vermeniz gerekmektedir.
 • Kampanyada 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL olmak üzere; harcama hedefine göre 4 farklı ödül verilebilecektir.
 • Kampanyaya katılım için vermeniz gereken harcama sözünüzü 444 25 25‘i arayarak öğrenebilir, talebinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aylık harcama sözünüz kampanyaya katıldığınız günden bir gün sonra başlar ve 1 ayı kapsar.
 • Kampanyadan yararlanmak için toplam limitinizin en az vereceğiniz aylık harcama sözü kadar olması gerekmektedir.
 • Aylık harcama sözünüze kampanyaya katıldığınız asıl kartınız ve bu karta bağlı ek/sanal kartlarınız ile yapacağınız alışveriş ve nakit çekim işlemleri, otomatik fatura Ödeme ile tek seferlik fatura ödemeleriniz ve fon talimatlarınız dahil olacaktır.
 • Borç transferi ile Axess Tüketici Kredisi işlemleriniz, tüm faiz ve ücretler, önceki dönem harcamalarınız ve bekleyen taksitleriniz aylık harcama sözünüze dahil değildir.
 • Aylık harcama sözünüzü gerçekleştiremediğiniz her ay için kampanya bedeli yansıtılacaktır. İlgilendiğiniz harcama sözü fırsatı için kampanya bedelini talebiniz sırasında öğrenebilirsiniz.
 • Akbank Kredi Kartları ile diğer Axess Harcama Sözü Kampanyaları faydalanmaya devam eden müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Koşulsuz kampanya iptali, ödülü kullanmadığınız sürece, ilk 15 gün içerisinde 444 25 25‘i arayarak gerçekleştirilebilecektir.
 • Kampanyada harcama sözü verdikten sonra, 15 gün içerisinde hediye Chip-paraların tamamı veya bir kısmının kullanılması durumunda, kampanya iptali harcama sözünün tamamlanması için kalan ay sayısı ile aylık kampanya ücretinin çarpımı kadar kampanya ücreti yansıtılarak yapılabilecektir.
 • Kartınızı isteğe bağlı olarak kapatmanız ya da idari takip nedeni ile kartınızın kapanması durumunda; harcama sözünün tamamlanması için kalan ay sayısı ile aylık kampanya ücretinin çarpımı kadar kampanya ücreti bir sonraki ekstrenize tek seferde yansıtılır.
 • Kartınıza son ödeme tarihi itibariyle asgari ödeme tutarının altında ödeme yapmanız ve/veya toplam limitinizin yetmemesi nedeni ile aylık harcama sözünüzü gerçekleştiremezseniz, bir sonraki ay ekstrenize kampanya ücreti yansıtılacaktır.
 • Kalan kullanılabilir limitiniz aylık harcama sözünüzü gerçekleştirmenizi sağlayamıyor ise, ara ödeme yaparak harcama sözünüzü gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kampanya, her takvim ayında ilk katılan 30.000 kişi için geçerlidir
 • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Batman kampanyacısı dedi ki:

  Aylık harcama sözü verince size özel şu kadar harcayın şu kadar kazanın diye Kampanyalar gelmeyebilir zaten yıl içinde en az 4 defa şu kadar harcayın şu kadar kazanın diye kişiye özel kampanya yapıyor tabi peşin peşin ben alayım yada her ay zaten şu kadar harcama yapıyorum diyenler için mükemmel

 2. Anonim dedi ki:

  Ben aradim 50 tl cippara icin 2800 tl harcama yapmam istendi kabul etmedim.

 3. Kartkolik dedi ki:

  Ben aradım 200 tl chip para icin aylik 20000 uzeri bir harcama sozu istediler 500 tl icin 24000 ustu nasil oluyor da siz 200 tlye 2000 tl harcama sozu verdiniz aciklayabilirmisiniz

 4. PUANCI GENC dedi ki:

  zaten cok harcama yapıyorsan ondan harcama sözün yuksek cıkmıs olabılır

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kartkolik sizin kullanımnizi bilmiyorum. Teklif zaten aylık kullanıma göre veriliyor. Ben ortalama 500 liralık alışveriş yapıyorum.

 6. Anonim dedi ki:

  Kart harcamasi yuksek olanlara iyi degil bos bir kampanya gereksiz

 7. volkan K dedi ki:

  2440TL’YE 50TL,
  2842TL’YE 100TL,
  3400TL’YE 200TL CHİP PARA TEKLİFİ VERDİLER.
  AYLIK HARCAMAM BU KADAR OLMADIĞI İÇİN KABUL ETMEDİM

 8. Doğan dedi ki:

  Her kişiye göre değişiyor oranlar kart harcamanız kartkolik gibi yüksekse sistem çok yüksek rakamlar istiyor.4 sene önce bendende 500 tl çip para için 15000 tl gibi rakamlar istemişlerdi.bugün bidaha arıcam bakalım ne teklif çıkıcak.

 9. ışıl dedi ki:

  Bu konuda oldukça tecrübeliyim. yaklaşık on yıldır harcama sözü veriyorum. aylık harcama ortalamaniz yüksekse sizden daha fazla harcama istiyor. ben de 5 tane kart var. bir tanesini ancak gitti gidiyor kampanyası için kullanıyorum ve 1500 lira harcamaya 500 lira veriyor. bir tanesini her harcamamda kullanıyorum 7000 liraya 500 lira veriyor. şunu da belirteyim: harcama sözü vermemizin hiçbir olumsuz yanı yok. çünkü size verdiği peşin 500 lira puan var. 12 ayın tamamında sözünüzü yerine getiremeseniz bile sizden yapacağı kesinti toplam 500 lira. yani peşin aldığınız 500 lirayi taksit taksit ödüyorsunuz. tabi harcama sözünü tamamladiginiz her ay kariniz oluyor.

 10. kartçı dedi ki:

  kartınızla ne kadar çok aylık harcama yapmışsanız ona göre limit belirliyor banka. anlayacağınız az harcama yapanlar bizden daha avantajlılar. bana 4850 e 50 verdiler dalga geçer gibi ya…

 11. Srar dedi ki:

  Uçmuş bunlar ya 500₺ için tam tamına 12 ay toplam 160 bin tl harca dediler.BİTTİK YA😂

 12. Sergen dedi ki:

  500 tl için aylık 5900 tl harcama yapmam gerekiyormuş ilginç neye göre hesaplıyorlar aldığım maaş ta bile 3000-4000 bini goremezken 5000 binden bahsediliyor 200 tl için sordum ona da 3500 tl harcama yapmam gerekiyormuş hiçbirini kabul etmedim

 13. aykut dedi ki:

  bende yeni akses kartı aldım.
  bugün müşteri hizmetlerini aradım harcama sözü için, 600 t.l harcama sözüne 100 t.l veriyorlar. 1250 t.l harcama sözünede 200 t.l veriyorlar. normalde ayda 2500 3000 tl kartlardan harcama yapıyorum. 4-5 tane farklı kredi kartım var. ben şunu anlayamadım. diyelim aylık 1250 tl harcamaya 200 tl aldım. atıyorum on ay 1250 tl üzeri harcama yaptım. iki ay 1250 tl üzeri harcama yapamadığımda, verdikleri 200 tl nin tümünümü alıyorlar. yoksa 200 tl yi 12 ye bölüp. iki aylık puanımı geri alıyorlar bunu anlayamadım.

 14. kanarya dedi ki:

  Aykut bey tamamı geri alınır.
  Onun için telefon ajandanızda not tutun, takip edin derim.

 15. NEW HORİZONS dedi ki:

  aykut bey tamamı alınmaz 12 ye bölünür aya isabet edeni keserler belki ufak bir yüzde faiz ilave olur mu bilmem ama teb de benim kullandığım bu şekilde akbank da aynısıdr öbür türlüsü misal sen 11 sefer yaptın 1 ay yapamadın ver parayı geriye yok öyle bir dünya …

 16. AY dedi ki:

  sn AYKUT bankadan bankaya değişir ing de 11 ay yap 1 ay ıskala puanı alırlardı… bence bankaya sorun …

 17. aykut dedi ki:

  teşekkür ediyorum arkadaşlar. az önce harcama sözü verdim. harcama sözünü kaç ay yerine getiremediysem, o ayın puanı geri alınıyormuş. 200 t.l nin aylık 16 tl geri alım oluyormuş. atıyorum bir yılda 1 ay 1250 tl harcama yapamadıysam, 16 tl geri alınıyormuş. iki ay yapamassam 32 tl gibi.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.