Axess hopi kampanyası 30 TL chip para hediye 25 Temmuz – 20 Ağustos 2017

  • 25 Temmuz 2017
Axess hopi kampanyası 30 TL chip para hediye 25 Temmuz – 20 Ağustos 2017

Axess kredi kartı sahipleri Hopi kampanyası kapsamında yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanyadan yararlanmanız için tek yapmanız gereken kartınızı hopiye eklemek. Kampanya 25 Temmuz – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 31 Ağustos 2017 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Hopi üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapılacak mobil ödemelerde, Axess’e özel 25 Temmuz – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacak ilk 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL chip-para kazanalıcaktır. Kampanya Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında geçerlidir. Mobil ödeme entegrasyonu olmayan bayilere ait magazalar ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar 31 Ağustos 2017 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Eylül 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazındadır, 1 müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilecektir.
Chip-para kampanyası için Hopi uygulaması içerisindeki Masterpass cüzdan uygulamasına Axess’in eklenmesi ve ödemenin Axess ile yapılması gerekir.
Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir. Free kartlar için chip-para kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Hopi uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
Hopi ve Akbank T.A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ