Axess jestiniyap sitesinde 200 TL harcamaya 50 TL indirim 3-31 Mart 2018

  • 05 Mart 2018
Axess jestiniyap sitesinde 200 TL harcamaya 50 TL indirim 3-31 Mart 2018

Axess kredi kartı sahipleri jestiniyap.com sitesinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanacak. Kampanya 3-31 Mart tarihleri geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya kapsamında Axess’e özel jestiniyap.com’da 3-31 Mart tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim sunulmaktadır.
  • İndirim kampanyasından faydalanmak için kampanyada geçerli Akbank kartınız ile alışveriş yapmanız ve jestiniyap.com’a üye olmanız gerekmektedir.
  • Bir üye kampanyadan bir kere faydalanabilir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kurallarının ihlal edilmesinin tespiti halinde, Jestiniyap siparişi iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyaya dahil kart sahibi Akbank müşterileri kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabilir ve aynı kişi kampanya kapsamında toplamda en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Bir kart farklı Jestiniyap hesaplarında dahi kullanılsa, kampanya kapsamında birden fazla kez indirim sağlamaz.
  • Bu kampanya başka bir Jestiniyap kampanyası ile birleştirilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.