Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kart Trendyol 300’e 30 TL indirim kampanyası 14-29 Şubat 2020

 • 14 Şubat 2020
Axess kart Trendyol 300’e 30 TL indirim kampanyası 14-29 Şubat 2020

Axess kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Trendyol üzerinden yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 30 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 14-29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 14-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Trendyol’dan yapılacak 300 TL ve üzeri ilk alışverişte anında 30 TL indirim sunulacaktır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya trendyol.com’da yapılan başka kampanya veya indirim kodları ile birleştirilemez.
 • İndirim, ürün detayında “Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.” ibaresi bulunan ürünlerde ve butiklerde geçerli değildir. Sepette indirim, ikinci ürüne avantaj benzeri kampanyalı butiklerde kampanya avantajı ve indirim birlikte kullanılamaz.
 • Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
 • İptal/iade sonrasında kampanya koşulları sağlanmaması durumunda indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez.
 • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Trendyol.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. BÜLENT dedi ki:

  Acaba sevgililer günü kampanyasına binaen gram altın alımıyla hem 2 taksit ve combo puan olabilir mi? Deneyen olur ise yazıversin bi zahmet

 2. aykut dedi ki:

  altın haricinde alış veriş yaparsanız sevgililer kampanyası ile kombo olur. altın kategorisinde geçerli olmaz. isterseniz altını sepete atıp bir deneyin şöyle uyarı çıkacaktır. “Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.” ibaresi bulunan ürünlerde ve butiklerde geçerli değildir

 3. BÜLENT dedi ki:

  Teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ