Axess kart watsons kampanyası 75 TL’ye 15 TL hediye 1-31 Mart 2018

  • 01 Mart 2018
Axess kart watsons kampanyası 75 TL’ye 15 TL hediye 1-31 Mart 2018

Axess kredi kartı sahipleri Watsons mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 75 TL ve üzeri harcamalarında 15 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Axess mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

 

Kampanya Ayrıntıları
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Nisan 2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
Kullanılmayan chip-paralar 16 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır. Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır.
Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 15 TL chip-para kazanabilir.
Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır.
Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.