Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kredi kartı başvurusu ile yeni karta 400 TL hediye kampanyası

 • 21 Temmuz 2020
Axess kredi kartı başvurusu ile yeni karta 400 TL hediye kampanyası

Yeni axess kredi kartı başvurusu yaparak kartlarını aynı gün şubesinden alanlara özel kampanya kapsamında 400 TL chip para hediye edilecek. Kampanya 31 Ağustos 2020 tarihine kadar sürecek. Market ve akaryakıt sektöründeki iş yerlerinden her ay 1000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL olmak üzere 4 ayda toplamda 400 TL kazanacaksınız. Üstelik diğer kampanyalardan chip para kazanmaya devam edeceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 21 Temmuz -30 Haziran 2020 yılı içinde ilk kez Axess ve/veya Wings asıl kredi kartına başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
20 Temmuz tarihi öncesi açık Axess/Wings kredi kartı olan veya 20 Temmuz’dan önce Axess/Wings kart almış ve 20 Temmuz’dan sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dâhil değildir.
Kampanyaya Free, Axess Öğrenci, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dâhil değildir.
Tüm Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı, axess.com.tr, akbank.com, Akbank Direkt, ATM, SMS ve diğer kredi kartı başvuru kanallarından yapılan Axess ve Wings kredi kartı başvuruları kampanyaya dâhildir.
Axess ve Wings kart alan müşterinin, bu kartına bağlı ek kartıyla yapacağı işlemlerden kazanım sağlanacaktır.
Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.
Kampanya sadece market ve akaryakıt sektörlerinde yapılacak işlemlerde geçerlidir.
Kampanya kapsamında, market ve akaryakıt sektörlerindeki her ay 1.000 TL ve üzeri alışverişlerden ayda en fazla 100 TL, 30 Kasım 2020 tarihine kadar en fazla 400 TL chip-para kazanabilir.
Kampanyadan faydalanabilmek için; kredi kartı başvurusu onaylanan Axess veya Wings müşterilerinin ilk harcamadan önce, ILK yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kazanılan chip-paralar, 2 gün içinde karta yüklenecektir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kampanya boyunca 400 TL chip-paraya ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. YAVUZ dedi ki:

  400 lirayı veriyor karşılığında aidat almayacağız diyorlar ama senesi dolduğunda aidatı tık diye kesiyorlar.Yani verdikleri parayı kısa zamanda sizden geri alıyorlar. Kanmamanızı tavsiye ederim.

 2. Elci dedi ki:

  Bende ayni fikirdeyim… Aidat kesiyorlar 6. Ayinizda.. Iade icin harakiri yapsanizda kabul etmiyorlar

 3. Ali dedi ki:

  Bedava vermiyorki 400 tl yine harcamaya veriyor
  Sacmalik ve kandirmaca bu sakin inanmayin

 4. Anonim dedi ki:

  Ben 3 ay evel kartı kapatmak istedim aidat geldi diye. Neden kapatmak istiyorsunuz diye sordu. Aidat için dedim. Siz 5 yılda 3 Bin ₺ chip para kazanmışınız neden kapatıyorsunuz dedi… Ve kaldırdı aidatı şart 6 ay kart açık kalsın. İşinegelen için 10 numara.

 5. YAVUZ dedi ki:

  3 bin lira chip para kazandırıyor ancak chip parayı kazandırmak için kaç bin lira harcattırdığını neden söylemiyorlar?

 6. Anonim dedi ki:

  Chip para kazanmak için harcamıyoruz,zaten harcadığımız için chip para kazanıyoruz.

 7. aykut dedi ki:

  axes ayidat alsada fazlasıyla puan kazanıyorum. güzel kampanyalar yapıyor. en güzelide çoğu kampanyalarında üye işyeri şartı yok. kart kampanyalarını takip edenler zarar etmez benim kartım olmasaydı kesinlikle başvururdum. bende axes kartı burada duyurulan buna benzer kampanya ile başvurup aldım. ozaman 500 tl veriyordu.

 8. AbdllhY dedi ki:

  sn Muhalif arkadaşlar tabii fikirleriniz değerli ancak bankada sizin yada bizim üzerimizden bir şekilde para kazanmak zorunda bankalar hayır kurumu değil ki? bu devirde bedavaya kim kime ne veriyor ki? işine gelen için bence 10 numara kampanya ayrıca yukarıda ki bir arkadaşın dediği gibi harcamanız yüksek ise zaten ya iade ya da puan/ yarısına puan şeklinde kaybınızı geri kazanabiliyorsunuz… Bilginize…

 9. nesrullah akbas dedi ki:

  ek kart basvurusu yaptım fakat kampanya ya dahıl etmedıler

 10. Anonim dedi ki:

  Ne kadar alışveriş yapmak gerekiyor acaba 100 veya 150 TL şartı varmı ki yoksa güzel bi kampanya ufak tefek alışverişler kabul olursa ve comboda denk gelirse iyi gibi

 11. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Tek tek alışverişler dahil toplam 1000 TL yapın yeterli.

 12. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Nesrin hanım

 13. yk dedi ki:

  Ne kadar alırsan o tutarın %2 si. Mobil le ödeme yaparsan 50₺ de ordan alırsın 4×150 600₺ daha 4 ay içinde 3 kombo olsa 200 de ordan alırsın 800₺ zorlayan Bin ₺ de alabilir 😉😉

 14. Yeşim dedi ki:

  Bndee kullanıyorum.aidatun iadesi nı talep edince gerı veriyorlar.üye işyeri şartı pek olmadığından çok avantajlı kart bencede.

 15. Kerem Talha dedi ki:

  Ben de 6 ay kadar önce Yapı kredi world kredi kartı almıştım. Bu ayki ekstrene ücret yansıtılmış. Arasam iade ederler mi acaba?Teşekkürler

 16. Anonim dedi ki:

  nesrin hanım 1 akses kartı olan vings kart 2 ci kartı alırsa bu 4 aylık kamp yararlanır mı teşekkürler

BİR YORUM YAZ