Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kredi kartı başvurusunda 900 TL hediye 1-30 Eylül 2021

 • 01 Eylül 2021
Axess kredi kartı başvurusunda 900 TL hediye 1-30 Eylül 2021

Axess kredi kartına başvurarak cebe inen kartlartınız alanlara her ay yapacakları internet alışverişlerinde %10 olmak üzere 75 TL kazanacak. Kampanyada 1 yıl boyunca toplamda 900 TL chip para hediye edilecektir. Kartın teslimatını beklemeden onaylanan kartınızı internette kullanabilirsiniz.

Kampanya 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, ilk kez Akbank müşterisi olacak, Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz ve ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapacak Akbank müşterilerimiz için geçerlidir.
Akbank Mobil’den anında “Cebe İnen” kart başvurunuzu yapıp sözleşmenizi imza derdi olmadan anında “Akbank Mobil’den” onaylayarak başvurunuzu tamamlayabilir, kartınızı anında internet alışverişlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kampanyaya Free, Axess Öğrenci, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dâhil değildir.
Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.
Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi başvurusu yapan ve anında dijitalden kullanım özelliğini seçen müşteriler yararlanabilir.
Üstelik Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. F.K. dedi ki:

  Tatile devam mı Nesrin hanım :)
  VakıfBank Worldcard ile 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 4 adet 150 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

 2. F.K. dedi ki:

  VakıfBank Worldcard ile 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektöründe tek seferde yapacağınız 4 adet 150 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

 3. emx dedi ki:

  Baya Iyi kampanya.. etrafimda olmayan kim varsa aldiriyorum :)

 4. Anonim dedi ki:

  Başka karta gerek yok axess alıp devam edeceksin. Güzel kampanya

 5. emx dedi ki:

  Sanirim ilk yil kart ucreti de yok.. kullanilip son ay iptal edilebilir

 6. emx dedi ki:

  tosla da trendyol 25 tl hediye ceki kampanyasi var.. trendyop cuzdana 150 tl yukleyerek 25 tl lik cek aliyorsunuz.. o ceki 150 liralik alisveriste kullaniyorsunuz.. tabi odemeyi cuzdana yuklediginiz 150 tl ile yapabilirsiniz

BİR YORUM YAZ