Axess kredi kartı damat tween mağazalarında ekstra indirim kampanyası

  • 14 Ağustos 2018
Axess kredi kartı damat tween mağazalarında ekstra indirim kampanyası
Axess kredi kartı sahipleri Damat Tween mağazalarından yapacakları alışverişlerde %50’ye varan sezon indirimi yanında ekstra %10 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 14 – 26 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ödemelerinizi 6 taksitle yapabilirsiniz.
Kampanya Ayrıntıları
  • 14-26 Ağustos 2018 tarihleri arasında Axess’e özel Damat Tween’de 2018 İlkbahar-Yaz sezonu ürünlerinde %50’ye varan indirime ilave %10 indirim sunulmaktadır. Outlet grubu ürünlerde ve internet alışverişlerinde geçerli değildir. Damat Tween Kart, diğer kampanya ve çeklerle birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Axess’e özel 8 Ağustos 2018 – 15 Ocak 2019 tarihleri arasında Damat Tween’de alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.