Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kredi kartı ebebek kampanyası 40 TL hediye 1 – 31 Ocak 2020

  • 01 Ocak 2020
Axess kredi kartı ebebek kampanyası 40 TL hediye 1 – 31 Ocak 2020

Axess kredi kartınızla ebebek internet sitesinden yapacağını 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde hediye chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak harcamalarda geçerli olacaktır. Kampanyadan kazanılan puanları 15 Şubat 2020 tarihine kadar ebebek mağazalarında kullanılabileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları
1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında ebebek mağazalarından ve ebebek.com’dan yapılacak ilk 200 TL ve üzeri alışverişe 40 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “EBEBEK” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Şubat 2020 tarihine kadar ebebek mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 40 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    E bebek giyim mi geçiyor ki

  2. Emre dedi ki:

    ebebek, sadece giyim ve tekstil kategorisi giyim geçiyor

  3. dr.emx dedi ki:

    Giyim kampanyasi (7×250) ile kombo oluyor arkadaslar

BİR YORUM YAZ