Axess kredi kartı ile Divarese ayakkabıda %10 chip para hediye

  • 01 Temmuz 2016
Axess kredi kartı ile Divarese ayakkabıda %10 chip para hediye

Axess kredi kartı sahipleri bu ay 1 – 12 Temmuz 2016 tarihleri arasında Divarese ayakkabıda yapacakları alışverişlerde %10 hediye chip para kazanacak. Kazanılan puanlar sadece Divarese mağazalarında kullanılacatır. Kampanya kapsamında ödemelerinizi peşin fiyatına 6 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 12 Temmuz 2016 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve www.divarese.com.tr ’de alışverişin %10’u kadar chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar Divarese mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 31 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Ağustos 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir.
  • 1 Temmuz 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve divarese.com.tr ‘de 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Kampanya 2 taksitli alışverişlerde +4 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ