Axess kredi kartı Koton kampanyası 150₺ hediye Kasım 2023

  • 01 Kasım 2023
Axess kredi kartı Koton kampanyası 150₺ hediye Kasım 2023

Axess kredi kartınızla Koton mağazaları veya internet sitesinden yapacağınız 750₺ ve üzeri her ödemede 75 olmak üzere toplamda 150₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan uygulamasından 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz. En güzeli de ödemeleri peşin fiyatına 6 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Koton mağazaları ve Koton.com’dan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişe 75 TL, toplam 150 TL chip-para kazanma imkanı sunmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahiplerinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “KOTON” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
  • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.
  • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x