Axess kredi kartı sahibinden kampanyası 1-30 Eylül 2018

 • 01 Eylül 2018
Axess kredi kartı sahibinden kampanyası 1-30 Eylül 2018

Axess kredi kartı sahipleri online alışverişte Sahibinden GET sistemini kullanarak yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1-30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1 –30 Eylül 2018 tarihleri arasında Sahibinden.com Güvenli E-Ticaret (GeT) ilanlarında tek seferde yapılacak
  500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para kazanma imkanı sunmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından SAHİBİNDEN yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • axess.com.tr web sitesi üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 10 Ekim 2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 11 Ekim 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Serland dedi ki:

  Bankadan gelen mesaj ” Kampanyaya katilim ilk 1 kisi ile sinirli oldugu icin kaydinizi alamadik. Diger kampanyalarimiz icin web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. B002″
  Dalga geçiyor bunlar. Ekran görüntüsünü gönderebilirim.

 2. PUANCI GENC dedi ki:

  axess mobil uygulamadan katıl, ben katıldın dırek katıldı

 3. merT dedi ki:

  Sarıkız deneyen oldumu

 4. Mehmet dedi ki:

  Ceyrek ile birşeyler aldım 500 üstü 50 verdi

 5. Mehmet dedi ki:

  Yanlış gormusum hepsi buradan almistim

 6. Anonim dedi ki:

  Hepsiburada da sorun yok axess e yüklüyor. Ama sahibindende hiç denemedim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.