Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kredi kartından Özdilekteyim kampanyası 1 – 31 Ocak 2020

  • 01 Ocak 2020
Axess kredi kartından Özdilekteyim kampanyası 1 – 31 Ocak 2020

Axess kredi kartı sahipleri Özdilekteyim.com internet sitesinden yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamalarda anında sepette 10 TL indirim ve 20 TL değerinde chip para fırsatından yararlanacak. Kampanya 1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Özdilekteyim.com mağaza veya market bölümlerinden yapacağınız, ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerinize 20 TL Chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü, harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız Chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.
Kampanyaya katılmak için Axess mobil uygulama üzerinden harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Sepetteki indirim kampanyası, Özdilekteyim.com tarafından Akbank kampanyaya dahil kartlarıyla 200 TL ve üzeri ilk ödeme sırasında uygulanacaktır.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarla yapacağı harcamalarla kampanyadan bir defa en fazla 20 TL Chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Axess Mobil uygulamasından kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ