Axess kredi kartınızı 6 ay kapatmama sözüne 75 TL hediye

 • 18 Haziran 2015
Axess kredi kartınızı 6 ay kapatmama sözüne 75 TL hediye

Bankalar kredi kartlarını iptal ettirmek isteyen müşterilerine belirli miktarda hediye puan vererek iptalden vazgeçirmeye çalışıyor. Axess müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı iptal ettirmek istediğinizi belirttiğinizde size ilk olarak 6 ay boyunca belirli miktarda harcama yaparsanız 100 TL chip para verileceği söylenir. Normalde bu kadar ödeme yapıyorsanız kabul edebilirsiniz.

Harcama şartını kabul etmeyip iptal istiyorum derseniz yeni bir teklifle 6 ay kapatmama sözünüze 75 TL chip para hediye gelecektir.

Kredi kartınızın kapatılacağından çekinmeyin zira sürecin sonunda size kartınızı kapatmak istediğinizi belirttiniz ONAYLIYORMUSUNUZ şeklinde soru sorulur siz bu soruya EVET cevabı vermeden kartınız kapatılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Teşekürler aradım 75 tl yüklediler

 2. admin dedi ki:

  Güle güle kullanın, sürekli bankalar kart aidatları ile tüketicileri mağdur ediyor en azından bu tip ipuçları ile kartlardan yararlanalım. Bu haberi facebook sayfalarınızdan paylaşalım ki insanlar haberdar olsun.

 3. şahin dedi ki:

  Diğer bankalarda veriyomu acaba

 4. admin dedi ki:

  Daha önce finansbank veriyordu burada duyurduk ama yoğun istek olunca iptal ettiler.

 5. Anonim dedi ki:

  teşekkürler bende aldım harcamasını da yaptım :)

 6. Anonim dedi ki:

  Axess free ye de veriyorlarmı acaba. bilginiz varmı ?

 7. admin dedi ki:

  Müşteri hizmetletini arayın en fazla 10 dakikanız gider. Teklif vermeden kapatıyoruz onaylıyor musunuz? şeklinde dönüş olursa hayır diyerek iptal edersiniz.

 8. Anonim dedi ki:

  Free de kart ucreti yok malesef vermezler…

 9. Anonim dedi ki:

  Free karta 50 tl aldim

BİR YORUM YAZ