Axess kredi kartınızla doğalgaz faturasına 3 taksit kampanyası 1 Ocak – 31 Mayıs 2019

  • 03 Ocak 2019
Axess kredi kartınızla doğalgaz faturasına 3 taksit kampanyası 1 Ocak – 31 Mayıs 2019

Axess kredi kartı sahipleri doğalgaz faturalarını 3 taksitle ödeyebilecek. Yüklü doğalgaz faturalarınızı kurumların vezne ve internet sitelerinden 100 TL üzerinde 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Kampanyaya axess mobil üzerinden katıldıktan sonra otomatik taksitlendirilecektir.

Kampanya 1 Ocak – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Akbank kanalları, doğalgaz kurumlarının vezneleri ve internet sitelerinde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya; 1 Ocak – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri ve doğalgaz kurumlarının vezneleri ile internet sitelerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri tek seferlik ödemeler ile talimatlı doğalgaz ödemeleri dahildir.
Kampanyadan yararlanabilmek için ilk ödemenizden önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklamanız gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Wings, Axess Business ve Wings Business asıl ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlar faydalanabilecektir. Free ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
Tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Şahıs şirketi sahipleri ise; bireysel ve ticari kartlarıyla kampanyaya katılabileceklerdir.
Bireysel Akbank kredi kartları ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödendiği tarihten kredi kartına ödeme yapılan tarihe kadar, aylık %2,25 (KKDF ve BSMV hariç) olacak şekilde, günlük olarak fatura ödeme faizi işletilecektir.
Ticari Akbank kredi kartları ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza %1,5 + 0,5 TL fatura ödeme ücreti yansıtılacaktır.
Kampanyadan çıkmak için IPTAL GAZ yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderilen gün ve sonrasında yapılan ödemeler taksitlendirilmez.
Kampanya katılımından önce yapılan işlemler taksitlendirilmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.