Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kredi kartınızla Osmangazi köprü geçişi ücretsiz

  • 02 Ağustos 2019
Axess kredi kartınızla Osmangazi köprü geçişi ücretsiz

Axess kredi kartı sahipleri 9-19 Ağustos 2019 tarihleri arasında toplamda 2000 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında Osmangazi köprüsünden ilk HGS geçişlerinde ücret ödemeyecek. Ücretsiz geçiş kampanyasına axess mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

9 – 19 Ağustos 2019 tarihleri arasında bireysel Axess, Wings ve Free ile toplam 2.000 TL ve üzerinde alışveriş yapan ve aynı tarihler arasında Osmangazi Köprüsü hızlı Geçiş Sistemi (HGS) gişesinden geçenler faydalanacaktır.

İlk işlemden önce Axess Mobil veya Akbank Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklanması gerekmektedir.

HGS’si bireysel Akbank kredi kartına bağlı olan ve köprü geçişi için yeterli bakiyesi bulunan müşteriler yararlanabilir.

Köprü geçişinde kartın bağlı olduğu HGS’den tam ücret tahsil edecek, kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerin ilk geçiş ücretleri 26 Ağustos’ta karta iade edilecektir.

HGS gişesinde bakiye yetersizliği nedeniyle nakde düşerek Akbank kredi kartları ile yapılan ödemeler, HGS haricinde yapılan ödemeler, ihlali geçişler, OTOYOL A.Ş. websitesi veya Mobil Uygulaması üzerinden yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri tüm kartlarıyla (asıl-ek) kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir ve en fazla 200 TL indirim alabilir.

Köprü geçiş ücretinin 200 TL’den fazla olması durumunda müşteriye 200 TL indirim yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında gerçekleştirilmesi gereken alışveriş tutarına nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip para ile yapılan alışverişler dahil değildir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan alışverişler de asıl kartın harcama tutarına sayılacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ