Axess media markt kampanyası 110 TL chip para hediye 19-27 Mart

 • 18 Mart 2016
Axess media markt kampanyası 110 TL chip para hediye 19-27 Mart

Axess kredi kartı sahipleri Media Markt online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr adresinden yapacakları 1000 TL üzeri alışverişlerde 60 TL, ikinci 1000 TL ve üzeri alışverişte ise 50 TL değerinde chip para hediye edilecektir. Kampanya 19-27 Mart tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Axess ile beyaz eşya ödemelerinizi 1 ay erteleyebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Chip –para kampanyasından faydalanmak için 19-27 Mart 2016 tarihleri arasında, ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “YUVA” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.
 • Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 110 TL chip-para kazanabilir.
 • Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. 60 TL chip-para, ilk yapılan 1000 TL ve üzeri işlem sonrasında; 50 TL chip para da farklı günde yapılmış ikinci 1000 TL ve üzeri işlem sonrasında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 07 Nisan 2016 tarihine kadar tüm Media Markt Mağazalarından yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 08 Nisan 2016 tarihinde silinecektir.
 • Erteleme sadece 11 taksitte 1 ay erteleme şeklindedir. Erteleme kampanyalarına Ticari Kartlar dahil değildir.Beyaz Eşyada taksit maksimum 12 aydır.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free, sahipleri faydalanabilir.
 • Kampanyaya Bank o’card Axess ve Business kartlar dahil değildir.
 • SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  2000tl Pazarlik yapılsa daha çok indirim yaptırılır neden media Markt tan almak zorunda kalalım bence daha çok chip para verilmeli

BİR YORUM YAZ