Axess morhipo kampanyası 50 TL hediye 1-30 Eylül 2017

  • 06 Eylül 2017
Axess morhipo kampanyası 50 TL hediye 1-30 Eylül 2017

Axess kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Morhipo.com üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 5 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacak ve 6 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kazanılan chip-paralar 15 Ekim 2017 tarihine kadar Morhipo.com’da kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

1 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Morhipo.com’da tek çekim ve taksitli 250 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
Kazanılacak chip-paralar Morhipo.com’da kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 15 Ekim 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Free için chip-para kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 50 TL chip-para kazanabilir.
1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Morhipo Mobil vewww.morhipo.com’da Axess’e özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit sunulur.
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.