Axess Neo kart 6×75 TL’ye 50 TL hediye

 • 06 Ocak 2015
Axess Neo kart 6×75 TL’ye 50 TL hediye

Axess Neo kredi kartı sahipleri tüm iş yerlerinden yapacakları 6 adet 75 TL alışverişte 50 TL değerinde chip-para kazanacak.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Ocak 2015 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır. Kampanya kapsamında, Axess üye işyeri olsun olmasın tek seferde yapılacak ilk 75TL ve üzeri alışveriş sonrası her 75 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL değerinde chip-para kazanılacaktır.Kampanyadan faydalanmaya başlamak için KAYIT yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi veya Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil’den “Kampanyalar” menüsünden kayıt olunması gerekmektedir.Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.Kampanyaya dahil olan bir müşterinin kampanya süresince kazanabileceği toplam ödül tutarı 50 TL chip-para ile sınırlıdır.Kampanyadan kazanılan chip-paralar kazanım anından itibaren 7 gün kullanılabilir. Kullanılmayan chip-paralar geri alınacaktır.İptal veya iade edilen işlemlerde chip-para kazanımları iptal edilecektir.Nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından bir kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. Aynı gün aynı üye işyerinde yapılan alışverişlerin ilki kampanyaya dahil edilecektir.
***eger harcamayi uye markette yapacak olursaniz 10 kat chip para kampanyasi ile birlestirin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  ONLİNE İŞLEMLER DAHİL Mİ?

 2. admin dedi ki:

  Dahildir.

 3. Anonim dedi ki:

  10 kat chipp para kampanyası ile nasıl birleştirebiliriz

 4. Anonim dedi ki:

  Anlamadım sadece neo kart (banka kartı) mı yoksa axess de dahil mi?

 5. Anonim dedi ki:

  Sadece neo kart mı yararlanıyor yoksa axess te geçerli mi?

 6. admin dedi ki:

  Sadece NEO kart yararlanıyor.

 7. Anonim dedi ki:

  Neo Alış veriş kartı kampanyaya dahil mi

 8. Anonim dedi ki:

  Chip paralar hangi karta yüklenecektir, Chip paralar nasıl harcanılacaktır ALP2

 9. admin dedi ki:

  Kazanılan puanlar kullanılan kredi kartına alışveriş tarihinden itibaren yüklenecek ve 7 gün içinde kullanılması gerekecek.

BİR YORUM YAZ