Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess Özdilekteyim kampanyası 1 Ağustos – 29 Eylül 2020

  • 01 Ağustos 2020
Axess Özdilekteyim kampanyası 1 Ağustos – 29 Eylül 2020

Axess kredi kartı sahipleri Özdilekteyim internet sitesindeki mağaza ve market bölümlerinden yapacakları 200 TL ve üzeri harcamalarında sepette 10 TL indirim ve 20 TL chip para kazanacak. Kampanyaya axess mobil uygulamasından 1 Ağustos – 29 Eylül 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 Ağustos – 29 Eylül tarihleri arasında, Özdilekteyim.com mağaza veya market bölümlerinden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 20 TL Chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için Axess Mobil üzerinden harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız Chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  • Sepetteki indirim kampanyası Özdilekteyim.com tarafından, Akbank kampanyaya dahil kartları ile 200 TL ve üzeri ilk ödeme anında uygulanacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılacak işlemler ve kapıda ödeme dahildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarla yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 20 TL Chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT / havale, fon alım / satım, BES işlemleri, anlık / otomatik fatura, SGK / vergi ödemeleri ve Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ