Axess Petrol ofisi kampanyası 16 Temmuz – 15 Ağustos 2017

 • 16 Temmuz 2017
Axess Petrol ofisi kampanyası 16 Temmuz – 15 Ağustos 2017

Axess kredi kartı sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 3 adet 100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde chip para hediye edilecektir. Kampanya 16 Temmuz – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kazanılan chip paralar 22 Ağustos 2017’ye kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kampanya katılımı için “ PO“ yazıp 4566’ya mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 16 Temmuz – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, Akbank POS cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek toplam 30 TL chip-para hediye edilecektir.
 • “Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından bir kez “ PO“ yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess faydalanabilir, Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan en fazla bir kez toplam 30 TL Chip – para kazanabilir.
 • Mevcut chip-paraların kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
 • Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Ağustos 2017 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan chip-para’lar 23 Ağustos 2017 tarihinde silinecektir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi www.axess.com.tr ve www.petrolofisi.com.tr’de.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Market kampanyası olsa güzel olur

 2. Gül dedi ki:

  Nesrin hanim Merhaba mesaj yolluyoruz hedef kitle uyarisi veriyo ne yapmaliyiz

 3. Sergen dedi ki:

  Web site üzerinden kayıt olun isterseniz

 4. Anonim dedi ki:

  Axses kurudu ya hiç kampanya yok

 5. Hüseyin Akbaş dedi ki:

  Kampanyalara inanmıyorum 5yıl önce şekerbank bonus kartıma aynı 40 tl kampanya yapmıştı katıldım, aynı mesajı gönderdim sonunda her alımda mesaj göndermedim diye kampanyadan puan anlamadığımı ilettiler. Bende kartları da hesaplarımızda kapattım. Şimdi durmadan kart gönderiyorlar. Geçti borun pazarı sür eşşeği niğde ye. Umarımpetro ofisi de aziziye uğramaz.

 6. Anonim dedi ki:

  kart olarak müşteri hizmetlerinizi çok beğeniyorum ama arkadaşların dediği gibi kampanyalarınız az.

 7. Taner bacaksız dedi ki:

  5 defa 100 tl lik yakıt aldım 2defa aldım görünüyor hep numara hep yalan…

 8. Necati ateş dedi ki:

  Kampanyaya dahil istasyonda axess pos cihazından geçtikten sonra herşey yolunda gider kaldı ki slip altında işlem adedini gösteriyor keşke tüm kampanya lar bu kadar kolay olsa siz vakıfbank ‘ın kampanyalarına katılın hele

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.