Axess sanal kart kampanyası ile 1000 TL alışverişe Turkcell vınn 12 gb internet hediye

  • 20 Mart 2012
Axess sanal kart kampanyası ile 1000 TL alışverişe Turkcell vınn 12 gb internet hediye

Axess kredi kartı sahipleri internet alışverişlerinde maksimum güvenlik için Sanal Kart kullanıyor ve muhteşem bir hediyenin de sahibi oluyor. Axess sanal karttan Turkcell VINN 12 GB Hediye kampanyasında  20 Mart-19 Nisan tarihleri arasında, Sanalkart ile toplam 1.000 TL alışveriş yapan ilk bin kişiye, Turkcell VINN cihazı 12 GB interneti ile hediye.

Kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell’den 4566’ya, diğer operatörlerden 0532 752 4566′ ya SANALKART yazıp SMS gönderilerek kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanyaya kayıt olduktan sonra yapılan işlemler dahildir. Sadece internetten Sanalkart ile yapılacak alışverişler geçerlidir.

Axess ve diğer bankalar sanal POS’ları kampanyaya dahildir. Yurt dışı web sitelerinden yapılan harcamaların TL karşılığı kampanyaya dahil edilmektedir.

Ticari kartlar, bahis ve şans oyunları, kuyumcu, sanal market harcamaları kampanyanın dışındadır.

Kampanya müşteri bazlıdır. Kampanya, tüm kart tiplerindeki sanal kartlar için geçerlidir. (Axess, Wings, Fish ve CSA)

VINN kazanan müşteriler 24 Nisan 2012 de belli olmaktadır.

İnternet paketi 12 ay boyunca kullanılabilecektir.

VINN cihazı ulaştıktan sonra 1 ay içerisinde Turkcell İletişim Merkezine gidilerek cihaz aktif edilmelidir. Cihazda kullanılacak Turkcell hattın vergisi müşteriye aittir.

VINN cihazı gönderildikten sonra, işlem iptali ile belirlenen tarihler arasında hedeflenen 1.000TL cironun altına düşülürse, 100 TL ceza karta yansıtılmaktadır.

Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank sisteminde kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı Turkcell müşterileri için 0.50 TL’dir; diğer GSM operatörü müşterileri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.

Bir önceki dönemde VINN kazanan müşteriler tekrar kayıt olarak, vınn kampanyasına katılabilmektedir.

Axess Sanal Kart Turkcell VIN 12 gb internet hediye kampanyası ve koşulları ile ilgili bilgi www.axess.com.tr adresinden elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ