Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess sevgililer günü kampanyası 1-15 Şubat 2019

  Axess sevgililer günü kampanyası 1-15 Şubat 2019

  Axess kredi kartı sevgililer gününe özel kampanyasında ZUBIZU ile giyim, kuyum ve kozmetik sektöründeki iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ekstra %10 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya bu ay 1-15 Şubat 2019 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

  Kampanyadan faydalanmak için Axess Mobil içerisinden QR kodu okutmayı unutmayın.

  Kampanya Ayrıntıları
  Kampanya kapsamında 1-15 Şubat 2019 tarihleri arasında Axess Mobil’e özel giyim, kuyum ve kozmetik alışverişlerinde %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Axess Mobil-ZUBİZU işbirliği kapsamında Axess Mobil’den QR kodu okutarak kampanyadan faydalanan müşteriler %10 indirim kazanmaktadır.
  Kampanyadan yararlanabilmek için Axess Mobil üzerinden “Eşleştir” butonuna tıklanmalı, kullanım koşulları onaylanarak ZUBİZU eşleştirme akışı tamamlanmalıdır.
  İndirimden sadece Axess Mobil’den ZUBİZU eşleştirmesi yapıldığı durumda Axess Mobil üzerinden QR kod okutulması durumunda faydalanılır.
  İndirimden yararlanabilmek için ödemeyi yapan kart sahibinin kendisine ait Akbank’a kayıtlı olan cep telefonundan QR kodu okutması veya kodun altında yer alan numarayı üye iş yerine göstermesi ve işlem tutarının tamamını aşağıda sayılan Akbank kredi/banka kartları ile tek seferde ödemesi gerekmektedir.
  Kampanyalardan ek kart sahipleri, asıl kart sahibinin Akbank’a kayıtlı cep telefonundan QR kodu okutmak şartıyla yararlanabilir.
  QR kodu okutan müşteri ile ödeme yapan kart sahibi aynı kişi olmalıdır.
  Kampanyadan bir kişi bir markada en fazla bir kez indirim kazanabilir. Bir alışverişte bir kişi en fazla 75 TL indirim kazanabilir. Kampanya başka bir kampanya ile birleşemez. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanılabilir.
  Kampanya kapsamında kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde kredi kartı ile yapılan işlemlerde dönem içi hareketlerinize/ekstrenize, Neo ile yapılan işlemlerde hesaba yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ekstresine borç kaydedilir.
  Kampanyadan bireysel/ticari Axess, Wings, Neo kart sahipleri yararlanabilir. Sanal kartlar, Free ve Bank O’Card Axess kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  Tüzel kişiliğe haiz ticari müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Bu durumun istinası olarak şahıs şirketi sahipleri ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.
  Axess Mobil-ZUBİZU eşleştirmesi iptal etmek istenirse, Axess Mobil’de Profil sekmesindeki Ayarlar bölümünden “ZUBİZU Eşleştirmeyi İptal Et” butonuna tıklanmalıdır. Eşleşmenin iptal edilmesi durumunda, kampanyalı işlem yapılamaz ve indirim kazanılamaz. Eşleştirmenin iptal edildiği ana kadar kazanılan indirimler müşteriden geri alınmayacaktır.
  Akbank T.A.Ş. ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş., Axess Mobil-ZUBİZU işbirliği ve işbirliği kapsamındaki kampanyaları durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

   Isyerinin zubizi uye isyeri olup olmadigini nerden bilcez

  2. Faruk dedi ki:

   zubizu çıkalı aksese sinir oluyorum….nerede geçiyor bu zubizu belli değil.. . benim bilmediğim bir ayrıntı varsa bilgi verirseniz teşekkür ederim.

  3. Fatih dedi ki:

   Teşekkürler Axess :)
   14 şubat’a özel Axess mobilden % 14 chip para 50 tl

  4. Hacı dedi ki:

   Fatih kardes nerede geçerli bu zubizu bilgi verirmisin tesekkurler şimdiden

  5. YAVUZ dedi ki:

   Axessleyenler Hem Aşkta Kazanıyor, Hem de Alışverişte!
   Giyim, restoran, elektronik, çiçek, kuyum, optik, saat ve kozmetik sektörlerinde yurtiçinde yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişinize %14, toplamda 50 TL chip-para!

  6. Anonim dedi ki:

   Arkdaslar 360 tl harcama yapsam direk 50 tl gelir mi yoksa 150 150 parca paraca mi toplam 50 tl

  7. Anonim dedi ki:

   Free ve neo yok

  8. Anonim dedi ki:

   İki kampanya birleşiyor mu, deneyen varmı

  9. 42 dedi ki:

   NEREDE HARCARSAK KAZANACAZ

  10. Fatih dedi ki:

   Hacı kardeş zubizuyu bilmiyorum 14 şubatı yaptım

  11. AY dedi ki:

   sn Anonim 04 Şubat 2019, 10:59 500/1,4=357,15 tlyi yani kabaca 360 tlyi akbankın bu seneki sevgililer günü kamp. %14 faydayı tek seferde kazanabilirsiniz isterseniz de alışverişinizi 150 ve üstü birden çok alışverişlere de bölebilirsiniz… örneğinizdeki iki faklı gün 150+150 tl ye 50 tl değil değil 42 tl chip kazanırsınız…. (150+150=300tl çarp 1,4 ile =42 tl) saygılarla…

  12. Hasanali dedi ki:

   Sayın Anonim belirlenen kategorilerde direk 360 yarardan 50 TL chip alırsın.Yukleme anında oluyor ve 7 gün de harcayanilirsiniz.

  13. Anonim dedi ki:

   360 TL harcamaya direkt 50 TL veriyor

  14. Anonim dedi ki:

   zubizu üye işyeri neresi. bilen var mı?

  15. 42 dedi ki:

   GİTTİ GİDİYOR OLUR MU

  16. adem dedi ki:

   cephaneci den 350 lira harcadım. 48 geldi

  17. Selçuk dedi ki:

   Gitti gidiyor cephane i mi yoksa cephanecinin kendi sitesindemi?

  18. Anonim dedi ki:

   Nedir bu burda zibuzi kampanyasindan nasıl faydalaniriz varsa bilgisi olan yazsın yüzde 14 aşk kampanyası bir üst sayfada zaten onda sikindi yok kuyumcudan aliyoz altını anında nakit bu kampanyadan bı çözümü olan yazsin

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.