Axess Şok market kampanyası 31 Ocak – 27 Şubat 2018

 • 31 Ocak 2018
Axess Şok market kampanyası 31 Ocak – 27 Şubat 2018

Axess kredi kartı sahipleri Şok marketlerden 31 Ocak – 27 Şubat 2018 tarihleri arasında yapacakları toplamda 150 TL ve üzeri alışverişte 15 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanyaya axess mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • 31 Ocak – 27 Şubat 2018 tarihleri arasında Axess üye işyeri Şok marketlerde yapacağınız toplam 150 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL chip para fırsatı!
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ŞOK yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin verilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 13.03.2018 tarihine kadar Şok Marketlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 14.03.2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 15 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Onr dedi ki:

  Şok kampanyası görünmüyor mobil de. Kaldırılmış olabilir mi bu kampanya ???

 2. Faruk dedi ki:

  Ne mobilde ne de internet adresinde görünmüyor Akses’in. Kaldırıldı mı acaba?

 3. Faruk dedi ki:

  Akbank ile şok arasında pos anlaşması sona ermiş. Kampanya muhtemelen iptal

 4. Anil dedi ki:

  Nesrin hanim erken rezervasyon tatil alimlari icin güzel bir kampanya yokmu ne önerirsiniz…

 5. puancı genc dedi ki:

  hem sitede hemde mobilde gercekten kalkmıs? ne sacma bsy madem anlasma bıtecek neden kampanya yapıyorsunuz

 6. Anonim dedi ki:

  müşterileri madur etmeyin akbank ve şok

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.