Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess Starbucks kampanyasında 1 kahve hediye 9 – 31 Mayıs 2022

  • 11 Mayıs 2022
Axess Starbucks kampanyasında 1 kahve hediye 9 – 31 Mayıs 2022

Axess kredi kartınızla Starbucks hesabınıza Juzdan uygulaması üzerinden 100 TL ve üzeri bakiye yükleyerek 1 kahve hediye kampanyasından yararlanabilirsiniz. Starbucks kampanyası 9 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında juzdan üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

9 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Juzdan’dan eklenen Starbucks hesabına yapılacak 100 TL ve üzeri ilk bakiye yükleme işlemine özel 15 yıldız = 1 küçük boy (tall) kahve hediye edilir.
Starbucks Gold üyeler 15 yıldız karşılığında diledikleri boy kahve alabilirler.
Kampanyaya katılmak için, Juzdan üzerinden bakiye yükleme yapılması öncesinde Juzdan kampanya sayfasında bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Bakiye yüklemek için Juzdan’da Kartlar alanındaki, Starbucks Card altındaki “İşlemler” menüsünden “‘Bakiye Yükle” adımı kullanılabilir.
Kampanyadan yararlanmak için müşterinin Starbucks Card’ını Juzdan’a eklemiş olması gerekir.
Juzdan üzerinden Starbucks Card oluşturmak için Akbank müşterisi olmak gerekir.
Yıldız hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra Starbucks hesabına yüklenecektir. Yüklenen yıldızlar Juzdan’da Kartlar alanındaki, Starbucks Card altında görülebilir.
Kazanılan yıldızlar 30 gün süreyle geçerlidir, 30 gün sonrasında kullanılamamaktadır.
Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri bir kez en fazla 15 yıldız kazanır.
Kampanya seçili mağazalarda geçerlidir. Sabiha Gökçen, Antalya Havalimanı HMSHost Starbucks mağazaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyada geçerli mağaza listesi için https://www.starbucks.com.tr/stores
Kampanya yalnızca Juzdan’dan yapılacak bakiye yükleme işlemleri için geçerlidir, Starbucks uygulamasından yapılacak bakiye yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Yüklenen yıldızlar Juzdan ve Starbucks Mobil üzerinden yapılacak harcamalarda kullanılabilir. Juzdan’dan ödeme yapılması durumunda dahi Starbucks uygulamasının yüklü olması gereklidir.
Bireysel Axess, Wings, Free, Akbank Kart asıl ve ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dâhildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dâhil değildir.
Akbank T.A.Ş. ve Starbucks kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x