Axess tek çekim harcamada faizsiz 3 taksitle ödeme kampanyası 5-30 Eylül 2017

 • 05 Eylül 2017
Axess tek çekim harcamada faizsiz 3 taksitle ödeme kampanyası 5-30 Eylül 2017

Axess kredi kartı sahipleri 100 TL üzeri tek çekim alışverişlerinde faizsiz ve ücretsiz 3 taksit kampanyasından yararlanacak. Kampanya kapsamında 5-30 Eylül 2017 tarihleri arasında cep telefonu gibi taksit yasaklı ürünler dışında harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Harcama öncesinde TAKSİT yazıp, 4566’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Taksit Kampanyası 5-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, 30 Eylül’e kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde faizsiz/ücretsiz 3 Taksit fırsatından faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce TAKSİT yazıp 4566’ya göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanyadan bireysel Axess ve Wings kredi kartlarınız ve ek kartlarınızla faydalanabilirsiniz.
 • Yasal mevzuat gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik,ofis malzemeleri, yurtdışı harcamaları ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank kanallarından yapacağınız fatura/vergi ödemeleri ve fon alımı kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere operatörünüz tarafından 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Kampanyadan çıkmak için IPTAL TAKSİT yazıp 4566’ya SMS gönderebilirsiniz. SMS’in gönderildiği gün ve sonraki günlerde yapılan harcamalara taksit yapılmaz.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  200TL chip para kampanyası olsa ne güzel olur ah axses ah

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkür ederim, eklendi.

 3. Ömer baş dedi ki:

  Axess kart ücretini kampanyalara katılanlara iade etmiyor

 4. AY dedi ki:

  sn ömer baş axessin puan kampanyalarının tamamına yakınından faydalanırım ve ekstreme her yıl yansıyan kart ücreti bir telefonla geri iade edilir… sözün özü bankalar kişiye özel performans puanına göre işlem yapar, saygılarla…. (benden 1 krş bile almadılar)

 5. Anonim dedi ki:

  Axses iade eder 6 ay taahhüt alır bittiği gün ararsın harcama varsa kartta 100 TL chip para alırsın bu sene limit düşürme ve yükseltme ile 200 chip para alanlar oldu Akbank chip paraları bu yüzden kıstı alışveriş kampanyasıda olsa bu ara çok iyi olacak

BİR YORUM YAZ