Axess Teknosa kampanyası 100 TL hediye 1-15 Ekim 2017

 • 01 Ekim 2017
Axess Teknosa kampanyası 100 TL hediye 1-15 Ekim 2017

Axess kredi kartınızla Teknosa internet sitesinden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya bu ay 1-15 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya katılımı için TEKNOSAcom yazıp 4566 ya mesaj göndermelisiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyadan faydalanmak için, 1- 15 Ekim 2017 tarihleri arasında ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan bir kez “TEKNOSAcom” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin verilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para kullanılarak yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
 • İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir
 • 100 TL chip-para hediyesi, ilk yapılan 1000 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Ekim 2017 tarihine kadar teknosa.com’dan yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 23 Ekim 2017 tarihinde silinecektir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100TL chip-para kazanabilir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlar faydalanabilir. Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir
 • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. AHMET dedi ki:

  nesrin hanım yüklenen cip para – sizce market alışverişinde kullanılır mı ?

 2. AHMET dedi ki:

  Deneyen varmı arkadaşlar ? acil yardıma ihtiyacım var. yüklenen cip parayı sadece teknosa.com da mi kullanabiliyoruz.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AHMET kullanılmaz.

 4. puancı genc dedi ki:

  cok sacma bı kampanya olmus zaten fıyatlar yuksek bıde kazanılan puanları kendı magazasında harca sartı var

 5. Elektrikci dedi ki:

  Teknosa nın magazasinda dahi kullanamadım. Sadece teknosa com da kullanılabiliyor.

 6. AHMET dedi ki:

  Acil yardım istiyorum arkadaşlar- teknosada geçerli 100 çip puan yüklendi – ancak nasıl kullanacagim anlamadım – daha önce kullanan varmı –

 7. hikmet 34 dedi ki:

  ahmet tekonosa com kulanabılırsın zaten yazmış orda

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.