Axess Total kampanyası ile 4 defa 100 TL akaryakıta 50 TL bedava akaryakıt

  • 03 Ağustos 2011
Axess Total kampanyası ile 4 defa 100 TL akaryakıta 50 TL bedava akaryakıt

Axess kredi kartı sahipleri kazanmaya devam ediyor.Şimdi Total akaryakıt istesyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt alaraka, 50 TL’lik akaryakıt kazanın fırsatı kaçırmayın !

15 Ağustos – 28 Eylül 2011 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi TOTAL istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından yapılacak harcamalarda geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri tutarda en az 4 harcama yapılması gereklidir. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez faydalanabilir. Kazanılan 50 TL’lik akaryakıt alımının, 01 Ekim 2011 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi TOTAL istasyonlarından yapılması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yusuf KAYNAR dedi ki:

    Kampanyaya katılarak 4 defa ayrı günlerde 100 TL toplamda 400 TL lik TOTAL den akaryakıt aldım.Diğer bankalar yapmış oldukları Akaryakıt kampanyalarında kazanılan hediye akaryakıtın kartıma yüklendiğini ve şu tarihe kadar hediye akaryakıtın kullanılabileceğine dair SMS göndermektedir.Bir AKBANK müşterisi olarak AKBANK neden böyle bir SMS göndermeyerek sürekli müşterisinin kazanmış olduğu 50 TL.lik hediyesini 3 günlük kısa bir sürede kapatarak hediye akaryakıtımı almamı engellemiştir.Kazandığım 50 TL.lik hediye akaryakıt puanımın tekrar kartıma yüklenerek tarafıma sms ile bildirilmesini istiyorum.Bu Konuda tarafıma açıklama yaoılmasını bekliyorum.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.